eesti keeles

Töötajad

Juhataja
Teet Suits

+372 7 307 212
teet@elamuhaldus.ee
Majahaldurite assistent
Tiina Mark

+372 7 307 213
tiina@elamuhaldus.ee
Majahaldur
Marju Lehtpuu

+372 7 307 215
Marju@elamuhaldus.ee
 
Majahaldur
Ragnar Veemaa

+372 7 307 215
ragnar@elamuhaldus.ee
Majahaldur
Argo Hanimägi

+372 7 307 213
argo@elamuhaldus.ee
Klienditeenistuse juhataja
Jane Päll

+372 7 307 216
Jane@elamuhaldus.ee
 
Juriidilise teenistuse juhataja
Rein Pärtel

+372 7 307 216
Rein@elamuhaldus.ee
Pearaamatupidaja
Olga Mitrofanova

+372 7 307 219
Olga@elamuhaldus.ee
Raamatupidaja
Tiia Ljahov

+372 7 307 217
Tiia@elamuhaldus.ee
 
Raamatupidaja
Galina Sidortšuk

+372 7 307 217
Galina@elamuhaldus.ee
Raamatupidaja
Tatjana Junkina

+372 7 307 219
tatjanaj@elamuhaldus.ee
Hooldustööde juhataja
Kristi Kikerpill


kristi@elamuhaldus.ee
 
Hooldustööde juhataja
Laura Pruks


laura@elamuhaldus.ee
ASUKOHT
Tehase 16A, Tartu
 
Bussipeatus:
  • E-Kaubamaja (kesklinna suunas) buss nr. 2, 6, 9, 11, 12, 13
  • E – Kaubamaja (Ropkamõisa suunas) buss nr. 2, 6, 9, 11, 12, 13
  • Tehase ( Raua tänava suunas) buss nr. 2; 6; 12; 13
  • Tehase ( Tähe tänava suunas) buss nr. 6
Info www.peatus.ee
AVALEHT ETTEVÕTTEST
TEENUSED
UUDISED JA MUU
TAGASISIDE HINNAKIRI